Prodej králíkáren

prodej-kralikaren_l

Tímto si vám dovolujeme nabídnout prodej králíkáren s dovozem po celém území České republiky. Chov králíků patřil od pradávna do každé vesnice, či města a pokračuje dále, i když v menší míře.
Stejně jako každé zvíře, i králíci potřebují čisté a klidné prostředí pro život a právě takovýmto místem je králíkárna, která se jednou za čas musí vyčistit a poopravit, či rovnou udělat nová. Pokud chcete, můžete si zakoupit králíkárnu novou a to přímo od nás.

Naše králíkárna má 5 kotců s 6 dvířky (jeden dvojkotec) a je navržena pro jednu celou generaci. Ve vrchním patře se nachází dvojkotec, díky kterému má samice více místa pro samotný vrch a starání se o mladé. Samozřejmostí je možnost venkovního použití.

Cena a rozměry králíkárny?

Jistě vás také zajímá, jaká je cena králíkárny. Cena je 7500,- Kč, spolu s následujícími rozměry, které jsou jsou:
Délka králíkárny: 153 cm
Šířka králíkárny: 69 cm
Výška králíkárny: 106 cm (od spodního kotce po horní)
Výška celkem cca 150 cm
Velikost kotců: cca 50×50 cm

Prodej králíkáren provozujeme po celém území ČR, ale nejčastěji v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor.

Prodej králíkárny - galerie

  • Prodej králíkárny
  • Prodej králíkárny
  • Prodej králíkárny
  • Prodej králíkárny
Pokud chcete, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, který naleznete níže